Україна, м. Київ, вул. Семашко, буд. 13, оф. 37

(067) 224 89 96; (094) 926 03 41; Skype: oblik.today

ПРО КОМПАНІЮ

 

Ми працюємо на ринку аутсорсингових послуг для всіх видів бізнесу з 2009 року. Починали ми свій шлях з групи декількох кваліфікованих бухгалтерів, які працювали як підприємці. Зараз же в нашій команді присутні фахівці в галузі обліку та аудиту, юриспруденції. За час роботи ми пройшли багато випробувань і змогли підібрати саме такий склад фахівців на яких можна покластися в будь-якій ситуації. Ми знаємо як підняти бізнес "з нуля", як зробити роботу команди ефективною, як спільними зусиллями добитися результату.

Всі наші фахівці постійно підвищують рівень кваліфікації, читають семінари, беруть участь у перевірках державних органів. Ми не стоїмо на місці, ми розвиваємося для того щоб мати можливість бути корисними для Вас.

 

 

Петенко Юлія Вячеславівна

Фахівець з ведення та відновлення обліку. Досвід роботи за фахом 14 років. Має досвід роботи з усіма системами оподаткування, комерційними і не прибутковими організаціями. Займається податковим плануванням, податковим консалтингом, організацією роботи бухгалтерських служб. Читає семінари для керівників та бухгалтерів суб'єктів господарювання з питань ведення обліку, впровадження форм для ведення управлінського обліку та прийняття ефективних управлінських рішень. 

 

 

Остапенко Оксана Петрівна

Фахівець з ведення обліку компаній в сфері роздрібної торгівлі (РРО, КОРО) підакцизними товарами, оптової торгівлі і виробництва, ЗЕД. Досвід роботи за фахом 17 років. Має практичний досвід перереєстрації РРО з одного адміністративного району в інший. Працює з субєктами господарювання (ФО-П та ТОВ) як на загальній системі оподаткування так і на спрощеній.

 

 

 Давидюк Тетяна Миколаївна

Спеціаліст з ведення обліку виробничих компаній, ФОП і ТОВ на єдиному податку, неприбуткових організацій. Досвід роботи за фахом 9 років.

 

 

Брикульська Наталія Володимирівна

Молодший спеціаліст з ведення обліку ФОП на єдиному податку. Досвід роботи за фахом 2 роки. Має практичний досвід реєстрації та перереєстрації ФО-П.

 

 

 

 

 Курс валют

Конктакти

  • м. Київ, вул. Семашко, дом. 13, оф. 37
  • (044) 361 33 41; (067) 224 89 96; (094) 926 03 41;
  • Skype: oblik.today
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі

вгору